Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

Üretici Firma Üyeliği

Üretiminizi Büyütmenize Destek Oluyoruz

Siz üretiminizi büyütmeye odaklanın, yeni müşterilere ulaşmayı Kobi Exporter’a bırakın

Üreticiler İçin Yeni Müşteriler

Üreticiler İçin Yeni Müşteriler

Dünya ve Türkiye genelinde bulunan alıcılar, toptan alım veya devamlı ürün alımı yapabilmek için Kobi Exporter’dan faydalanırlar. Sizde ürettiğiniz veya imal ettiğiniz ürünleri yeni müşterilere ulaştırmak için Kobi Exporter’ın kurumsal üyelik hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Hedef Kitleye Etkili Tanıtım

Kobi Exporter platformunu kullanan üreticileri dünya genelinde bulunan yeni müşterilere ulaştırmak için birçok etkili pazarlama yöntemi sağlıyoruz.

Firma üyeliğinizin tamamlanmasının ardından en kısa sürede destek temsilciniz sizinle iletişim kurarak 5 farklı ticari hedef ülkenizi sizden öğrenip bu ülkelerin tümünde üyelik sürecinizin devam ettiği süreci kapsamlı reklam çalışmalarını yapmaktayız.

Uzman tercümanlar ile firma profilinizde bulunan bilgileriniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz tam 7 farklı dilde hazırlanarak müşterilere en etkili şekilde tanıtılmaktadır.

Hedef Kitleye Etkili Tanıtım
Nakliye Yöntemleri

Nakliye Yöntemleri

Kobi Exporter’da bulunan firma üyeliğinizi oluşturma aşamanızda müşterilere ürünlerinizi sevk yöntemlerini ayrıntılı olarak paylaşabilirsiniz. Böylece firmanıza ve ürünlerinize ilgi duyan alıcılar nakliye yöntemleriniz hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirler.

B2B Alım Satım Talepleri

Kurumsal üyelik hesabınıza bağlı olarak dünya genelinde bulunan alıcı ve satıcılara ücretsiz B2B ihracat ve ithalat taleplerinizi saniyeler içinde oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem daha fazla alıcıya ulaşabilirsiniz hem de marka bilinirliğiniz için ek çalışma yapmış olursunuz.

Güvenlik ve Doğrulama

Blockchain teknolojimiz, her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için tüm ticaret işlemini güvence altına alır.

Kobi Exporter, firmanızı müşterilere en iyi şekilde tanıtmak ve onlara karşı bir güven oluşturmanızı sağlamak için firma kayıt işleminizden sonra firmanızın resmiliğini doğrulayıp tüm araştırma alanlarında bunu müşterilere sunmaktadır.

Güvenli ticaret ile daha az endişe edin

Kobi Exporter ile çalışan üreticiler ve imalatçılar, sadece yeni müşterilere ulaşmakla kalmayıp aynı zamanda devamlılığı olan iş birliklerine ulaşırlar.