Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

Tedarikçi Üyeliği

Bugün İhracata Başlayın

En Kapsamlı İhracat Platformu Kobi Exporter ile Uluslararası Satış Yapın. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, taleplerinizi dünya genelinde bulunan alıcılara tanıtın. İş bağlantılarınızı genişletin.

Kobi Exporter’da Satış İşleminin Avantajları

Kobi Exporter, Türkiye de bulunan işletmelerin uluslararası satış yapma şeklini değiştiriyor. Çevrimiçi satış portalımızdaki özel blokchain sistemi, küresel işlemleri yürütmek, küresel alıcıları bulmak ve ihracat işinizi genişletmek için en güvenli ve en kapsamlı müşteri ağını firmanıza sağlar.

Ürünlerinizi Online Ticaret Portalımızda Sergileyin

Firmalar denizaşırı ticaret yaparken, tüm ürün ve hizmetlerini öne çıkarmak için Kobi Exporter’ı kullanır. Üreticisi veya tedarikçisi olduğu ürünlerin detaylarını ve resimlerini yükleyerek daha fazla müşteriye ulaşırlar. Bugün sizde firmanız için ihracat ve ithalat yapmaya başlayın.

Gelişmiş Güvenlik ve Doğrulama

Kobi Exporter platformuna üye olan firmalar alıcılar ve nakliye komisyoncuları ile iş yaptığınızı garanti eden bir doğrulama sürecine de dâhil edilir. Kobi Exporter üye olurken firmaların resmi belgelerini mutlak surette doğrular.

Komisyonsuz Ticaret

Kobi Exporter platformu temelde bir tanıtım sistemine dayalı bir veri ağı portalıdır. Bu nedenle alıcıdan ya da satıcıdan hiçbir suretle ve herhangi bir nedenle komisyon, ek gelir ya da ek ücretler talep etmez. Kobi Exporter ihracat yapmak isteyen firmalarla uluslararası firmaları buluşturan bir B2B pazaryeri ve en kapsamlı geniş bir müşteri ağı platformudur.

Uluslararası Tanıtım

Kobi Exporter veri tabanı platformuna üyelik işlemlerinizin tamamlanmasının ardından en kısa sürede yetkili müşteri temsilcimiz size ulaşır. Tercih ettiğiniz üyelik tipine göre firmanızı çalışmak istediğiniz 5 ülkede tanıtım hizmetimiz konusunda sizi bilgilendirir.

Güncel Konşimento Verileri

Kobi Exporter canlı çevrimiçi müşteri ağı platformu olmasının yanında en kapsamlı veri ağına da sahiptir. Mevcut alım yapmak isteyen firmaların konşimento bilgilerinin yanında, firmaların geçmiş bilgilerine de ulaşarak rakiplerinizi, tedarik ettikleri malların bilgilerine de ulaşarak hiper rekabette avantaj kazanın.

Doğrulanmış Firma Rozeti

Kobi Exporter için güvenlik ve doğrulama işlemleri konusunda son derece hassastır. Bu nedenle Kobi Exporter uzmanları üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra sizinle iletişime geçerek resmi belge ve bilgileri talep edebilir. Böylelikle firmanızın profil sayfanızda “Doğrulanmış firma rozeti” almaya hak kazanırsınız. Firmanızla ticaret yapmak isteyen ya da ürünlerinizi talep eden firmalar daha güvenli bir biçimde sizi tanır ve doğrulanmış firma rozeti firmaların sizinle daha kısa sürede iletişime geçmesini sağlar.

Doğrulanmış Firma Rozeti

İhracat ve İthalat İçin En İyi B2B Web Sitesi

Kobi Exporter platformunun talep yönetim özelliği firmalar açısından önemlidir. Bu özellik sayesinde firmalar farklı ülkelerde küresel yeni müşteri bulmak için taleplerini, stok fazlası ürünleri, alım taleplerini oluşturabilir, ihracattaki hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Şahıs veya şirket statüsünde olan üye firma profilinize; GTIP kodu, resmi web site adresiniz, sosyal medya hesaplarınız, telefon numaranız, firma videonuz, resim galeriniz vb. daha birçok bilgi ekleyebilirsiniz.

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olduğundan aynı sektörde faaliyet gösteren üye firmaları bulunur. Müşterilerin dikkatini çekmenin yanında sizi yakından tanıyıp marka bilinirliliği oluşturmanız gerekir. Bu nedenle firma profil tanıtım sayfanızda firma logosu ve kapak görselini eklemeniz sizi diğer firmalardan 1 adım öne çıkarır.

Kobi Exporter platformu üye firmalarına sunduğu firma profil tanıtım sayfanıza firma görsellerini, kurumsal resimlerinizi, ekibinizin fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Firma ve ekip resimleriniz firmanıza olan güveni artıran özelliklerdendir.

Kobi Exporter platformundaki mesajlaşma özelliği üye firmalar için çok önemlidir. Müşterilerinizin firmanıza veya ürünlerinize göndermiş olduğu tüm talepleri mesaj kutunuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mesaj kutunuzda ayrıntılı aramalar yapabilir, gelen mesajlara anlık olarak cevap verebilirsiniz.

Kobi Exporter üyesi firmaların arama motorlarında daha fazla üst sıralarda yer alabilmesi için, konusunda uzman editörlerimiz sadece Türkiye genelinde değil aynı zamanda Dünya genelinde firmanızı organik ve doğal yollarla yeni potansiyel müşterilere tanıtabilmek için etkili SEO çalışmaları yapmaktadırlar.

Online Satış Portalımızla İhracat İşinizi Kurun

Kobi Exporter, şirketlerin perakendecilik işlerinin büyütme biçimlerini değiştiriyor. Ticaret web sitemiz, yeni uluslararası alıcılar keşfetmenize, denizaşırı ülkelerde satışı kolaylaştırmanıza ve ihracat için alıcılar bulmanıza yardımcı olabilir. Bugün ihracat ve ithalat için en iyi B2B web sitesinin keyfini çıkarın!