İhracat

Bugün İhracata Başlayın

En Kapsamlı İhracat Platformu Kobi Exporter ile Uluslararası Satış Yapın. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, taleplerinizi dünya genelinde bulunan alıcılara tanıtın. İş bağlantılarınızı genişletin.

Satışa Başlayın

Kobi Exporter’da Satış İşleminin Avantajları

Kobi Exporter, Türkiye de bulunan işletmelerin uluslararası satış yapma şeklini değiştiriyor. Çevrimiçi satış portalımızdaki özel blokchain sistemi, küresel işlemleri yürütmek, küresel alıcıları bulmak ve ihracat işinizi genişletmek için en güvenli ve en kapsamlı müşteri ağını firmanıza sağlar.

Online Satış Yapmaya Başlamak

Ürünlerinizi Online Ticaret Portalımızda Sergileyin

Firmalar denizaşırı ticaret yaparken, tüm ürün ve hizmetlerini öne çıkarmak için Kobi Exporter’ı kullanır. Üreticisi veya tedarikçisi olduğu ürünlerin detaylarını ve resimlerini yükleyerek daha fazla müşteriye ulaşırlar. Bugün sizde firmanız için ihracat ve ithalat yapmaya başlayın.

Güvenlik ve Doğrulama

Kobi Exporter platformuna üye olan firmalar alıcılar ve nakliye komisyoncuları ile iş yaptığınızı garanti eden bir doğrulama sürecine de dâhil edilir. Kobi Exporter üye olurken firmaların resmi belgelerini mutlak surette doğrular.

Komisyonsuz Ticaret

Kobi Exporter platformu temelde bir tanıtım sistemine dayalı bir veri ağı portalıdır. Bu nedenle alıcıdan ya da satıcıdan hiçbir suretle ve herhangi bir nedenle komisyon, ek gelir ya da ek ücretler talep etmez. Kobi Exporter ihracat yapmak isteyen firmalarla uluslararası firmaları buluşturan bir B2B pazaryeri ve en kapsamlı geniş bir müşteri ağı platformudur.

Uluslararası Tanıtım

Kobi Exporter veri tabanı platformuna üyelik işlemlerinizin tamamlanmasının ardından en kısa sürede yetkili müşteri temsilcimiz size ulaşır. Tercih ettiğiniz üyelik tipine göre firmanızı çalışmak istediğiniz 5 ülkede tanıtım hizmetimiz konusunda sizi bilgilendirir.

İhracat Verileri

Kobi Exporter canlı çevrimiçi müşteri ağı platformu olmasının yanında en kapsamlı veri ağına da sahiptir. Mevcut alım yapmak isteyen firmaların konşimento bilgilerinin yanında, firmaların geçmiş bilgilerine de ulaşarak rakiplerinizi, tedarik ettikleri malların bilgilerine de ulaşarak hiper rekabette avantaj kazanın.

Doğrulanmış Firma Rozeti

Kobi Exporter için güvenlik ve doğrulama işlemleri konusunda son derece hassastır. Bu nedenle Kobi Exporter uzmanları üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra sizinle iletişime geçerek resmi belge ve bilgileri talep edebilir. Böylelikle firmanızın profil sayfanızda “Doğrulanmış firma rozeti” almaya hak kazanırsınız. Firmanızla ticaret yapmak isteyen ya da ürünlerinizi talep eden firmalar daha güvenli bir biçimde sizi tanır ve doğrulanmış firma rozeti firmaların sizinle daha kısa sürede iletişime geçmesini sağlar.

Doğrulanmış Firma Rozeti

İhracat ve İthalat İçin En İyi B2B Web Sitesi

Ürün Yönetimi

Kobi Exporter ile firma profilinizdeki tanıtımı için ürün yönetimi çok kolay. Kobi Exporter ürün yönetim modülü, Firmanızda üretilen ürünleri, ürün fiyatlarını, ürün görsellerini, ürün özelliklerinin açıklamaları ve birçok bilgiyi oluşturabilirsiniz. Firma profil sayfanıza dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.

Firma profilinize 3 ve üstü ürün ekledikten sonra sistem otomatik olarak ürün mağazanızı oluşturur.

Mesajlaşma

Kobi Exporter platformundaki mesajlaşma özelliği üye firmalar için çok önemlidir. Müşterilerinizin firmanıza veya ürünlerinize göndermiş olduğu tüm talepleri mesaj kutunuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mesaj kutunuzda ayrıntılı aramalar yapabilir, gelen mesajlara anlık olarak cevap verebilirsiniz.

Video Galerisi

Kobi Exporter firma profili tanıtım sayfanızda video galerisi özelliği de yer alır. Bu sayede firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatan kısa videolar çekebilir, bu videoları Kobi Exporter platformu firma profili tanıtım sayfanıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca Kobi Exporter firma profil tanıtım sayfasında ürün ve hizmetlerinize ait Youtube video bağlantılarını hızlı ve kolay bir şekilde tanıtırsınız.

Sınırsız Alt Sektör

Kobi Exporter platformuna üye olurken sistem firmanın faaliyet konusu olan ana sektörü sizden talep eder.  İlk aşamada ana sektörü girerek firma kaydını gerçekleştirirken ana sektöre bağlı olarak çalışılan 1 ya da daha fazla alt sektörü seçebilir, sınırsız alt sektörü işaretleyerek seçebilirsiniz.

Hizmet Yönetimi

Kobi Exporter hizmet yönetim modülü özelliği sayesinde firma profil sayfanızda müşteri ağınıza verdiğiniz hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlar. Hizmetlerinizi oluşturan saat, ziyaret ücretini belirterek ya da ücretsiz hizmet tanımı oluşturup firma sayfanızda küresel müşteri ağına tanıtırsınız.

Öne Çıkan Gösterim

Kobi Exporter platformunun öne çıkan gösterim özelliği, platforma üye olan firmaların öne çıkarmak istediği ürün, hizmet ve firma profilinizi diğer firma ve ürünler arasında en üst sıralarda görünmesini sağlar. Öne çıkan gösterim özelliği kurumsal üyelik paketinize göre değişik alternatifleri mevcuttur.

Firma Broşürü

Kobi Exporter sayesinde firmanız için hazırladığınız broşür, katalog ve kitapçıkları firma profil tanıtım sayfanızda küresel potansiyel müşterilerinize tanıtırsınız.

Sertifikalar Ödüller

Kobi Exporter firma profil tanıtım sayfanıza, firmanızın aldığı sertifikalar varsa yetki belgeleri, ödülleri de kolaylıkla ekleyebilir, Kobi Exporter platformunun geniş olan küresel müşteri ağına tanıtabilir, güvenirlilik derecenizi arttırabilirsiniz.

Talep Yönetimi

Kobi Exporter platformunun talep yönetim özelliği firmalar açısından önemlidir. Bu özellik sayesinde firmalar farklı ülkelerde küresel yeni müşteri bulmak için taleplerini, stok fazlası ürünleri, alım taleplerini oluşturabilir, ihracattaki hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Doğrulanmış Profil

Kobi Exporter platformunda güvenilirlik son derece önemlidir. Doğrulanmış profil rozeti küresel müşterilerin firmanıza güven duymasını sağlarken bu rozet sayesinde satış yapma ihtimaliniz artar.

Doğrulanmış profil rozeti alabilmek için üyelik işleminiz tamamlamanızdan sonra Kobi Exporter editörleri firmanızla ilgili belge ve evrak talep edebilir.

Konuşulan Diller

Kobi Exporter çoklu dil özelliği sayesinde firma profili tanıtım sayfanızı birçok farklı dile çevirir. Firma profili tanıtım sayfanızı pek çok dilde yayına alan Kobi Exporter, firma profili tanıtım sayfasında firmanızda konuşulan dilleri sisteme eklemeye olanak tanır.

Küresel müşteri ağı için konuşulan diller önemli bir konudur.

GTIP Kodu

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter’da bulunan üye firma profil tanıtım sayfanıza GTİP kodlarını sisteme ekleyebilirsiniz. Böylelikle firma ve ürünlerinize talep göndermek isteyen müşteriler yetkin olduğunuz alanları öğrenir.

Haber Yönetimi

Kobi Exporter’ın üye firmalarına firma profil tanıtım sunduğu özelliklerden birisi de haber yönetimidir. Bu özellik sayesinde firmanız ve ürünleriniz hakkındaki son gelişmeleri, düzenlediğiniz kampanyaları, firmanızla ilgili yeni haberleri firma profilinizde tanıtabilirsiniz.

Resim Galerisi

Kobi Exporter platformu üye firmalarına sunduğu firma profil tanıtım sayfanıza firma görsellerini, kurumsal resimlerinizi, ekibinizin fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Firma ve ekip resimleriniz firmanıza olan güveni artıran özelliklerdendir.

Sevkiyat Yöntemleri

Kobi Exporter üye firmalarına sunduğu firma profil tanıtım sayfasına sevkiyat yöntemlerinizi eklemeniz, hedef müşterileriniz için açıklayıcı olacaktır. İhracat yaparken malların sevkiyatının nasıl yapılacağını bilmek potansiyel küresel müşterilerinizi rahatlatır.

Profil & Kapak Resmi

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olduğundan aynı sektörde faaliyet gösteren üye firmaları bulunur. Müşterilerin dikkatini çekmenin yanında sizi yakından tanıyıp marka bilinirliliği oluşturmanız gerekir. Bu nedenle firma profil tanıtım sayfanızda firma logosu ve kapak görselini eklemeniz sizi diğer firmalardan 1 adım öne çıkarır.

İhracat

Online Satış Portalımızla İhracat İşinizi Kurun

Kobi Exporter, şirketlerin perakendecilik işlerinin büyütme biçimlerini değiştiriyor. Ticaret web sitemiz, yeni uluslararası alıcılar keşfetmenize, denizaşırı ülkelerde satışı kolaylaştırmanıza ve ihracat için alıcılar bulmanıza yardımcı olabilir. Bugün ihracat ve ithalat için en iyi B2B web sitesinin keyfini çıkarın!

Satıcı Olarak Kaydolun