Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

Özellikler

En Kapsamlı İhracat Platformu Kobi Exporter ile Uluslararası Satışa Başlayın

İhracata başlamaya hazır mısınız?

Kobi Exporter alışageldik satış yapma sisteminin dışına çıkarak, ihracat ve ithalat alanında firmaların yeni müşteri adayları bulmaları için çok kapsamlı özellikleri ile destek sağlamaktadır. Firmaların, uluslararası alanda hem yeni müşteri bulma hem de alım satım talepleri için bağlantılar kurabilmeleri amacıyla oluşturulmuş bir platformdur.

Kobi Exporter blockchain ve yapay zeka teknolojisi ile uluslararası satış işlemlerini yürütmek, küresel alıcıları bulmak ve ihracatınızı genişletip arttırmak için ihtiyaç duyduğunuz en kapsamlı ve en güvenli veri ve müşteri ağını size sağlar. İhracat yapmak isteyen ya da aktif olarak ihracat yapan firmalar Kobi Export platformu aracılığı ile, çevrimiçi yayınlanan uluslararası ürün alım ilanlarına teklif gönderir, ülke dışında bulunan firmalarla kolaylıkla iletişime geçebilirler.

Sizde iş hayatınızın zirvesinde yerinizi almak için, Kobi Exporter desteğiyle uluslararası satışa hemen başlayın.

Ücretsiz Üyelik

Kobi Exporter platformu ihracat yapmak isteyen kurumsal firmalara, ilk alım satım taleplerini oluşturma için ücretsiz üyelik fırsatı sunuyor. Ücretsiz üyelik fırsatı ile Kobi Exporter platformundaki müşteri ve veri ağı tabanına ulaşabilir, ürün alım ilanlarına teklif verebilirsiniz. Ücretsiz üyelik süreniz dolduktan sonra firmanıza en uygun abonelik paketlerimizden birini tercih ederek Kobi Exporter platformuna katılabilirsiniz. İsterseniz indirimli kurumsal üyelik paketlerini incelemek içinde fiyatlar sayfamıza bakabilirsiniz.

Kapsamlı Firma Profili

Kobi Exporter müşteri ve veri ağı platformu üyesi şirketler ve işletmeler, firma profillerini alım satım taleplerini Türkiye ve Dünya genelinde bulunan potansiyel müşterilerine tanıtma fırsatını yakalar. Kobi Exporter platformunda bulunan firma tanıtım sayfanıza ekleyeceğiniz tüm bilgiler, kendi diliniz haricinde 7 farklı yabancı dile profesyonel çevirmenler tarafından hazırlanmaktadır.

Talep Oluşturma

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olarak, çeşitli alanlarda talep oluşturmanızı sağlar. İster kurumsal ister bireysel üyelik yöntemlerinden birini seçin; alım, satım, fiyat teklifi, işbirliği, bayilik, distribütörlük gibi vb. daha birçok alanda talepler oluşturabilirsiniz. Kobi Exporter sayesinde talep oluşturduğunuz gibi aktif taleplere de cevap verebilirsiniz.

Konşimento Veri Tabanı

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter size uluslararası ticaret konusunda destek olurken en geniş konşimento veri tabanı ile de hiper rekabette size avantaj sağlar. Canlı çevrimiçi yayınlanan mevcut veri tabanı her ay güncellenir. Mevcut konşimento veri tabanının yanı sıra geçmiş yıllara ait konşimento veri tabanı ile rakiplerinizi, tedarik ettikleri ürünleri, sattıkları alıcı ve ülkeleri de Kobi Exporter platformunda bulursunuz. Böylece rakiplerinizi tanır ve rekabette üstünlüğünüzü korursunuz.

7 Farklı Dil’de Tanıtım

Kobi Exporter platformu çoklu dil seçeneği ile üye firmaların; profil ve alım satım taleplerini 7 farklı dilde yayınlar. Böylece Kobi Exporter üyesi firmalar kendilerini uluslararası firmalara daha kolay tanıtabilir.

Anlık Mesajlaşma

Firma profilinizle veya alım satım taleplerinizle ilgilenen yerli ve yabancı ziyaretçilerimiz Kobi Exporter web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden anlık olarak firmanıza mesaj gönderebilir veya başvuru yapabilirler.

Diğer Özellikler

Kobi Exporter platformunun talep yönetim özelliği firmalar açısından önemlidir. Bu özellik sayesinde firmalar farklı ülkelerde küresel yeni müşteri bulmak için taleplerini, stok fazlası ürünleri, alım taleplerini oluşturabilir, ihracattaki hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Şahıs veya şirket statüsünde olan üye firma profilinize; GTIP kodu, resmi web site adresiniz, sosyal medya hesaplarınız, telefon numaranız, firma videonuz, resim galeriniz vb. daha birçok bilgi ekleyebilirsiniz.

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olduğundan aynı sektörde faaliyet gösteren üye firmaları bulunur. Müşterilerin dikkatini çekmenin yanında sizi yakından tanıyıp marka bilinirliliği oluşturmanız gerekir. Bu nedenle firma profil tanıtım sayfanızda firma logosu ve kapak görselini eklemeniz sizi diğer firmalardan 1 adım öne çıkarır.

Kobi Exporter platformu üye firmalarına sunduğu firma profil tanıtım sayfanıza firma görsellerini, kurumsal resimlerinizi, ekibinizin fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Firma ve ekip resimleriniz firmanıza olan güveni artıran özelliklerdendir.

Kobi Exporter platformundaki mesajlaşma özelliği üye firmalar için çok önemlidir. Müşterilerinizin firmanıza veya ürünlerinize göndermiş olduğu tüm talepleri mesaj kutunuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mesaj kutunuzda ayrıntılı aramalar yapabilir, gelen mesajlara anlık olarak cevap verebilirsiniz.

Kobi Exporter üyesi firmaların arama motorlarında daha fazla üst sıralarda yer alabilmesi için, konusunda uzman editörlerimiz sadece Türkiye genelinde değil aynı zamanda Dünya genelinde firmanızı organik ve doğal yollarla yeni potansiyel müşterilere tanıtabilmek için etkili SEO çalışmaları yapmaktadırlar.

Kobi Exporter Nedir?

Kobi Exporter dijital B2B pazaryeri ve en kapsamlı ihracat platformudur

Kobi Exporter blockchain ve güçlü yapay zeka tabanlı teknolojiler kullanarak, dinamik ve canlı veri grafik ve görselleştirmeleri ile çevrimiçi olarak 36 sektör ve daha fazlasında ihracat – ithalat verilerini sağlayan bir veri tabanı ve dış ticaret istihbarat platformudur. Kobi Exporter, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) ve muadilleri için kapsamlı bir uluslararası ticaret merkezi olmayı hedefleyen dijital bir B2B pazar yeridir.

Kobi Exporter şeffaflık, etkin maliyet, güvenlik ve kullanım kolaylığına önem veren bir yapıya sahiptir. Kobi Exporter, üyesi olan firmalar, dünyanın her yerinde kimliği doğrulanmış şirketler ve uzmanlarla güvenli bir şekilde mal alım satımı gerçekleştirebilir, uluslararası şirketlerle bağlantı ve iletişim kurar. İhracat alanında yüksek hedefleri olan şirket ve işletmeler Kobi Exporter aracılığı ile ihracat konusunda hedeflerine kısa sürede ulaşabilir. Dijital olarak en kapsamlı ve geniş veri ve müşteri ağına sahip olan Kobi Exporter üye firmalara farklı abonelik önerileri ile müşteri veri ağına ulaşmalarını sağlar. Perakende ya da toptan yüksek hacimli ürün alım ilanları ile Kobi Exporter üye firmaları için ülkeler arası sınırları kaldırır.

Kobi Exporter Nasıl Çalışır?

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu ve müşteri veri ağı platformudur. Kobi Exporter her sektörde ithalat ve ihracat yapmak isteyen ya da yapan işletme ve şirketlerin dış ticaret alanında çalışmak istedikleri ülkelere ait en geniş veri tabanını sağlar. Kobi Exporter, Türkiye’deki firmaları yüksek hacimli yurt dışı alım talepleri ile ihracat yapmak isteyen Kobileri buluşturan bir ihracat veri tabanı platformudur.

Blockchain Altyapı ve Yapay Zeka Teknolojisi

Kobi Exporter web sitesi ve mobil uygulamaları kurumsal firmalara ve müşterilere yapay zeka destekli bir çalışma ortamı sunar. Böylece hem yeni iş birlikleri kurma hem de marka bilinirliğini oluşturma sürecinizde çok etkili bir çalışma ortamı sunar.

Üyelik Sistemi

Kobi Exporter ihracata yeni başlayan veya ihracatta yeni açılımlar yapmak isteyen şirket ve işletmeler ilk ücretsiz alım satım talebini kullanıma sunar. Bu içeriğin ardından üye firmalarımız kendileri için uygun olan üyelik paketlerinden birini seçerek en kapsamlı ihracat platformu olan Kobi Exporter platformuna üyeliğini kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Kobi Exporter platformundaki firma profil sayfasının kullanımı son derece kolaydır. Öne çıkarmak istediğiniz talep ve diğer bilgilerinizin yönetimini firma profil sayfası üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Üye firmalar mal alım ya da satım taleplerini oluşturur, Kobi Exporter platformunda yayınlanan canlı çevrimiçi ilanlara doğrudan mesaj yollayabilir ve iletişime geçer. İhracata atılmak ya da ihracatta yeni bir yol almak isteyen müşterilerin hedeflerine Kobi Exporter platformu sayesinde en kısa sürede ulaşmaları mümkün olur. Uygun fiyat garantisi ve doğrulanmış güvenilir dış ticaretin en kapsamlı ihracat platformu ihracatın her aşamasında üye firmalara uzman ekibi ile desteğini sürdürür.