Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

Neden Kobi Exporter

Kobi Exporter’la Küresel Ticaret Çok Kolay!

Kobi Exporter Küresel Ticareti Nasıl Basitleştiriyor?

Yeni potansiyel müşteriler bulmaktan uluslararası bir ticari işlemi tamamlamaya kadar, bu sektörün işleyişini değiştiriyoruz. Kobi Exporter küresel ticareti sizin için kolaylaştırıyor. Yeni potansiyel müşteriler bulmaktan uluslararası bir ticari işlemi tamamlamaya kadar, bu sektörün işleyişini değiştiriyoruz.

Uluslararası Satış

Kobi Exporter, kullanıcılarının beceri düzeyleri ne olursa olsun yeni küresel ortaklara satış yapmasını kolaylaştırır. Yeni potansiyel müşteri ve firma veri tabanı ağı ile kullanıcıların uluslararası satışını en kısa sürede gerçekleştirmesine destek olur.

Eğitim Kaynakları

Küresel Ticaretle ilgili eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız tüm dünyada küresel ticaretle ilgili neler olup bittiğini öğrenmeniz için gerekli olan çeşitli eğitim kaynakları bir tık kadar yakın, parmaklarınızın ucunda.

Konşimento Veri Tabanı

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter size uluslararası ticaret konusunda destek olurken, en geniş konşimento veri tabanı ile de hiper rekabette size avantaj sağlar. Canlı çevrimiçi yayınlanan mevcut veri tabanı sürekli güncellenir. Mevcut konşimento veri tabanının yanı sıra geçmiş yıllara ait ihracat veri tabanı ile rakiplerinizi, tedarik ettikleri ürünleri, sattıkları alıcı ve ülkeleri de Kobi Exporter platformunda bulursunuz. Böylece rakiplerinizi tanır ve rekabette üstünlüğünüzü korursunuz.

Uzman Desteği

Kobi Exporter üyelerine ilk kayıt aşamasından başlayarak uluslararası ticaret işlemlerini tamamlayıncaya kadar 7 / 24 uzman dış ticaret uzmanları ile ücretsiz destek veriyor.

Yenilikçi Teknoloji

Yenilikçi teknolojileri yakından takip eden Kobi Exporter web sitesi ve mobil uygulamalarını bu teknolojilere uygun olarak günceller ve platformu yeni özellikler ekleyerek geliştirir.

Blockchain Koruması

Kobi Exporter blockchain ve güçlü yapay zekâ tabanlı teknolojiler kullanarak, dinamik ve canlı veri grafik ve görselleştirmeleri ile çevrimiçi olarak 360’dan fazla sektör ve daha fazlasında ithalat – ihracat verilerini sağlayan bir veri tabanı ve dış ticaret istihbarat platformudur

Kobi Exporter’ı Kullanmanın Faydaları

Kobi Exporter, küresel ticarette yer almak isteyen Kobi’leri ihracat yolunda desteklemek için kurulmuş en kapsamlı ihracat platformudur. Tüm dünyada potansiyel müşteriler ve bağlantı kurmadan ürün ve hizmet tanıtımlarına kadar her türlü ticari işleminizde size destek olan Kobi Exporter en geniş veri ağı tabanı ile de ister ihracata yeni başlayın, isterse ihracatını geliştirin sizler için burada.

Kobi Exporter’ı Kullanmanın Faydaları

Dünya çapında sayısız küresel alıcıya ulaşın

Kobi Exporter’ın geniş veri ağı tabanı sayesinde dünya çapında sayısız küresel alıcıdan satın alma ya da onlara satış yapabilirsiniz. Hedef kitlenize en uygun yeni potansiyel müşteriyi bulmanıza destek olmak için buradayız!

İhracat / İthalat koruması

Kobi Exporter için güvenlik konusu platformun odak noktasıdır. Kobi Exporter platformundaki kullanıcıların her biri doğrulanır, yaptıkları talep ve işlerin meşru ve güncel olup olmadığını doğrulayarak işe başlıyoruz. Böylelikle kullanıcılarımızın en üst düzeyde güvenliğini sağlıyoruz.

Doğrulanmış profil

Kobi Exporter için güvenlik ve doğrulama işlemleri konusunda son derece hassastır. Bu nedenle Kobi Exporter uzmanları üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra sizinle iletişime geçerek resmi belge ve bilgileri talep edebilir. Böylelikle firmanızın profil sayfanızda “Doğrulanmış firma rozeti” almaya hak kazanırsınız. Bu rozet satıcılarımıza ve üreticilerimize işlerine ekstra bir avantaj sağlamaları için sunduğumuz özel bir promosyon, ağ oluşturma ve güven teyit etme fırsatıdır. Firmanızla ticaret yapmak isteyen ya da ürünlerinizi talep eden firmalar daha güvenli bir biçimde sizi tanır ve doğrulanmış firma rozeti firmaların sizinle daha kısa sürede iletişime geçmesini sağlar.

7/24 Kesintisiz Destek

Kobi Exporter uzman ekibimiz kullanıcıların üyelik aşamasının tamamlanmasının ardından kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her türlü dış ticaret için gerekli olan desteği üyelerine verir.

Toplam güvenlik

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformumuz ve her işlemde kullanılan belge ve resmi evrak blockchain teknolojisi ile tam bir koruma altına alınmış olup, belge ve resmi evrakların kopyalanmamasını, taklit ya da manipüle edilmemesini sağlar.

Profesyonel uzmanlık

Kobi Exporter uzman dış ticaret ekibi tüm taraflar arasında kolayca erişilebilen verileri saklamalarının yanı sıra kayıtlı üye firmalarının daha kısa sürede satış yapmalarını sağlamak amacıyla ürün pazarlama stratejilerinin oluşturulmasında yardımcı olur.

Kobi Exporter’ı Kullanmanın Faydaları