Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

Müşteri Üyeliği

Global Ürünleri Kobi Exporter’dan Satın Alın

Kobi Exporter, Türkiye’de bulunan üretici ve tedarikçilerin en önemli çözüm ortaklarından biridir. İhracat yapmak isteyen, resmi doğrulaması yapılmış, Kobi Exporter platformunda kayıtlı olan üye firmalardan güvenle satın alım yapmanız için gerekli olan tüm kontrolleri yapıyoruz.

Sektörlere Özel İhracat Verileri

Türkiye’deki Üretici ve Tedarikçilerden Alım Yapmak

Türkiye dışında bulunan alıcılar; uygun fiyatlı, avantajlı, sevkiyat sorunu olmayan ürün araştırmalarında Kobi Exporter’ı tercih ederler. Kobi Exporter platformunda yer alan tüm satıcılar kapsamlı güvenlik doğrulama kontrollerinden geçerek ürünlerin satışa çıkartabilirler.

30’dan fazla ana kategori ve 200’den fazla alt sektörde yer alan ürün gruplarını araştırabilir veya firma tanıtım sayfalarında yer alan ürün mağazalarını keşfedebilirsiniz.

Güvenlik ve Doğrulama

Kobi Exporter Türkiye’nin en kapsamlı ithalat – ihracat platformu olmanın yanında, ürün, ticaret verisi ve şirket araştırma platformudur. Dünya standartlarında yer alan güvenlik doğrulama hizmetlerimiz ile sistemimizde kayıtlı olan tüm firmalar belirli aralıklarla gizli müşteri test aşamalarına tabi tutulurlar. Böylece ürün satın alma ve firma araştırma sürecinizde en risksiz bir altyapıyı sizlere sunmaktayız.

Kobi Exporter Güvenlik Seviyesi

Kobi Exporter 3 farklı güvenlik seviyesine sahiptir ve böylelikle platformda bulunan global ve yerel üye işletme ve şirketlerin ürün alım satın alma işlemlerinin güvenli olduğunu garanti eder. Kobi Exporter platformunda bulunan işletme ve şirketlerin güvenilirliğini birkaç farklı yoldan teyit eder.

Firma Doğrulama: Öncelikle Kobi Exporter sisteminde bulunan kullanıcı firmaları doğrular. Üye firmaların resmi belgeleri Kobi Exporter tarafından kontrol edilir.

İletişim: Kobi Exporter üye firmaları ile iletişimde olmayı önemser. Müşteri temsilcilerimiz üye firmalarımızla düzenli ve sistematik olarak bağlantı kurarlar.

Aktif Ticaret Desteği: Aktif ticaret desteği sağlamak Kobi Exporter için önemlidir. Global üye firmalarının Türkiye’de bulunan bir firma ile ticari işlemleri sırasında endişe duymaları durumunda üye firmanın adına gereken tüm kontrolleri yapmalarına destek veriyoruz. Üyemiz Türk firmalarının da yurt dışındaki üye firmalarla ticaret yaparken endişe duymaları durumunda kontrol desteğini vermeye devam ediyoruz.

Güvenlik ve Doğrulama