Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

İhracat Verileri

En Kapsamlı Çevrimiçi İhracat ve İthalat Ticaret Verilerine Kobi Exporter ile Ulaşın

Kobi Exporter Türkiye’nin en kapsamlı dış ticaret istihbarat verilerini yayınlayan çevrimiçi bir platform olarak üye firmalarına ve kullanıcılarına gümrük verilerini, istatistik verilerin yanı sıra ayna verilerini, konşimento verilerini ve Süveyş kanalı konşimento verileri ve Transit verilerini keşfetme özelliği sunar ve stratejik bilgi edinmenizi sağlar.

Sektörlere Özel İhracat Verileri

Sektörlere Özel Veri Tabanları

Kobi Exporter, sektörlere özel veri tabanı ağını oluştururken Türkiye’deki ve dünyadaki en popüler sektörleri GTIP koduna göre baz almıştır. Türkiye’deki en popüler ve yurtdışından en çok talep gören 36 sektör ve bu sektörlerin alt dallarına ait veri tabanı ağına sektörlere özel veri tabanı özelliğimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Kobi Exporter üye firmalarına sunduğu sektörlere özel veri tabanı ağı hizmeti ile üyelerinin sektörleri ile ilgili taleplere kolaylıkla ulaşmalarını sağlar.

Ülkelere Özel İhracat Verileri

Ülkelere Özel Veri Tabanları

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter, ülkelere özel veri tabanı ağını oluştururken gümrük verileri ve GTIP kodlarından yola çıkar. Dünyadaki en popüler ve Türkiye’den talep oluşturan sektörleri baz alan Kobi Exporter bu sektörlerin alt dallarına ait veri tabanı ağına sahiptir.

Kobi Exporter üye firmalarına sunduğu ülkelere özel veri tabanı hizmetiyle üyelerinin sektörleriyle ilgili tüm bilgi ve taleplere kolaylıkla ulaşmalarını sağlar.

İhracat Verilerinin Faydaları

Kobi Exporter, üye firmalarına sağladığı konşimento verilerinin yanı sıra ihracat verileri ile firmaların rakiplerini ve hedef pazar profilini tanımalarına yardımcı olur. Böylelikle üye firmalar, tedarik edilen ürünlerin özelliklerini, talep eden ülkelerin pazar profillerini ve rakip şirketleri inceleme imkânına kavuşur.

En Güncel Veriler

Kobi Exporter canlı çevrimiçi veri tabanı verilerini üye firmaları ile paylaşır. Kobi Exporter veri tabanı ağını her hafta günceller. Güncelleme süreleri ülkelere göre değişebilir. Kobi Exporter’a üye firmalar her daim en güncel verilere erişir.

Uygun Fiyatlar

Kobi Exporter kurumsal üyelerine ilk 15 gün ücretsiz olarak platformu deneyimleme fırsatı verir. Üyelik ücretleri farklı özellikleri ile uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize sunulur. Farklı üyelik sistemleri ile her firmanın ihtiyacına uygun çözümleri ile Kobi Exporter ihracat yapmak isteyen firmalara verdiği uzman desteği ve diğer hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Zamandan Kazanın

Kobi Exporter yurtdışı müşterisi bulmak isteyen üye firmalarına yurtdışı ürün alım taleplerini platformunda yayınlayarak üye firmaları zamandan kazanmasını sağlar. Kobi Exporter n kapsamlı ihracat platformunun doğrulanmış firma rozeti sayesinde ihracat yapan üye firmalar, güvenilir firmalarla ticaret yapar. Kobi Exporter’a üye firmalar ihracatta hedefledikleri zirveye Kobi Exporter sayesinde daha kısa sürede ulaşır.

İhracat Talepleri

Kobi Exporter dünyadaki ihracat taleplerini canlı çevrimiçi olarak yayınlar. Kobi Exporter’a üye firmalar ihracat taleplerine yanıt verebilir, kendi ihracat ve ithalat taleplerini oluşturur. Ürünlerini yurtdışı firmalara sergiler.

Konşimento Üyelik Fiyatlandırması

Belirtilen fiyatlar 01.07.2023 tarihine kadar geçerlidir

Tüm fiyatlara vergiler dahildir.

Aylık Üyelik

29 $
30 Gün

1 Aylık Üyelik Bedeli

Yıllık Üyelik

199 $
365 Gün

1 Yıllık Üyelik Bedeli