Giriş Yap

Hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun

Şifremi Unuttum?

Sign Up

Hakkımızda

Kobi Exporter blockchain ve güçlü yapay zeka tabanlı teknolojiler kullanarak, dinamik ve canlı veri grafik ve görselleştirmeleri ile çevrimiçi olarak 50 ana 300’den fazla alt sektörde ihracat – ithalat verilerini sağlayan bir veri tabanı ve dış ticaret istihbarat platformudur. Kobi Exporter sahip olduğu kaliteli global tüm ticaret verileri ve detaylı pazar araştırması raporları ile size hizmet vermektedir.

Kobi Exporter her sektörde ithalat ve ihracat yapmak isteyen ya da yapan işletme ve şirketlerin dış ticaret alanında çalışmak istedikleri ülkelere ait en geniş veri tabanını sağlar. Kobi Exporter, Türkiye’deki firmaları yüksek hacimli yurt dışı alım talepleri ile ihracat yapmak isteyen Kobileri buluşturan bir ihracat veri tabanı platformudur.

Hakkımızda

Kobi Exporter Nedir?

Güvenilir, gerçek ve eksiksiz ithalat ve ihracat veri tabanı ağı ile ihracat ve ithalat yolculuğuna Kobi Exporter’la başlayın! Kobi Exporter veri tabanını her ay günceller. En hızlı veri güncelleme özelliği ile birçok ülkenin verilerini güncelleyen Kobi Exporter da güncelleme süreleri ülkelere göre değişiklik gösterir. Uygun fiyat politikası ile ihracat yolunu konşimento verileri ile güvenilir kılan Kobi Exporter ihracat – ithalat yapmak isteyen şirket ve işletmelere ithalat ve ihracat verilerini uygun fiyat garantisi ile sunuyor.

Küçük işletmelerden büyük şirketlere her sektör ve işletme için farklı abonelik çözümleri sunan Kobi Exporter ihracat yolunu güvenli veri tabanı ile sizlere açıyor. Mal alım taleplerini Kobi Exporter ile doğrudan cevaplayabilir, satın alma talebi olan güvenilir ve gerçek firmalarla doğrudan iletişime geçebilir, çalışmak istediğiniz ülkelere firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Kobi Exporter’la yüksek hacimli yurtdışı mal taleplerine ulaşabilir, ihracat yaparak yüksek kazanç ve kar elde edebilirsiniz.

Neden Kobi Exporter’ı Seçmelisiniz?

Kullanıcılarımıza sunabileceğimiz pek çok avantaj ve ayrıcalıklı özelliğimiz var. Kobi Exporter’ın neden sizin için uluslararası B2B ticaret platformu olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin!

Kobi Exporter Güvenilirliğe Önem Verir

Kobi Exporter veri tabanında yer alan ve mal, hizmet, ürün alım-satım ilanı veren şirket ve işletmeleri doğrulayarak uluslararası ticaretin doğru ve güvenilir firmalarla yapılması konusunda hassastır. Veri tabanında yer alan tüm firmaların konşimento verileri, GTIP kodu gibi özellikleri doğrulanarak yayınlanmaktadır.

Kobi Exporter Güçlü Koruma Özelliği

Blockchain ve yapay zeka teknolojisi ile Kobi Exporter dış ticaretin kurallarını yeni baştan yazıyor. Kobi Exporter hassas veri ağını dış ticaret aktörleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde ileterek paylaşır. Bu özelliği ile Kobi Exporter alanında lider marka olma özelliğini de koruyor. İhracata başlamaya hazır olanlar için güvenilir tek adres Kobi Exporter ihracat yolunda size en büyük desteği vermeye devam ediyor.

Profesyonel Uzman Kadro

Kobi Exporter profesyonel uzman kadrosunda yer alan dış ticaret uzmanları, dış ticaret istihbarat uzmanları ile en hassas doğru veri tabanı ve mal alım satım ilan taleplerini çevrim içi olarak platformunda toplayarak kullanıcıları için yayınlar. Kobi Exporter Uzman Paneli sayesinde Kobi Exporter kullanıcılarının gereksinim duydukları bilgileri sektör uzmanları ve Kobi Exporter ekibi arasında ortak çalışmasının sonucunda sağlar.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Kobi Exporter hizmet paketleri tam hizmet kapsamındadır. Kobi Exporter kullanıcıların üyelik aşamasının tamamlanmasının ardından kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her türlü dış ticaret için gerekli olan desteği üyelerine verir.

Kobi Exporter Üyelikleri

Platformumuz özellikle KOBİ’ler düşünülerek oluşturulmuştur. İster yeni başlayan bir ithalat/ihracat işletmesi olun, ister yerleşik bir şirket olun, Kobi Exporter, diğer doğrulanmış işletmelerle güvenli ve güvenli bir şekilde ticaret yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Alıcılar İçin

Kobi Exporter platformunda yer alan mal alım talebinde bulunan şirket ve işletmeler değişik sektörlerde farklı ürünlere ihtiyaç duyar. Türkiye’den mal alım talebinde bulunan yurtdışındaki yabancı işletme ve şirketler Kobi Exporter sayesinde çeşitli ürün, entegre nakliye platformunun yanı sıra güvenli bir ticaret merkezine erişim elde eder. Yurtdışından alıcılar Kobi Exporter platformu ile etkileşim kurar ve global sistemimizde yer alan üyelerimizden talep ettikleri malı satın alma imkanına sahip olabildikleri gibi uluslararası ticaret işlemleri sırasında 7/24 dış ticaret uzmanlarımızın desteğinden yararlanabiliyor.

Üreticiler İçin

Kobi Exporter platformuna üreticiler üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra şirket ve işletmelerin ürün ve hizmetlerini kendi tanıtım sayfasına kolaylıkla ekleyebilmelerini sağlayacak biçimde oluşturulmuştur. Firmanızı ve firmanızın ürettiği ürünler için sınırsız seçenekler yaratarak global alıcı ağının dikkatini çekebilirsiniz. Uluslararası ticaretin her aşamasında Kobi Exporter’dan destek alın. Firma tanıtım sayfanızı dilediğiniz gibi tasarlayın. Ürünlerinizi öne çıkarın ve küresel alıcı şirketlere ürün ve şirketinizi tanıtın. İşinizi yeni dış pazarlara taşırken güvenli ticaret yapmak için Kobi Exporter platformunu kullanın.

Tedarikçiler İçin

Uluslararası İthalat-ihracat veri tabanı ve B2B pazaryeri platformu olan Kobi Exporter sayesinde tedarikçiler, alıcılardan oluşan geniş veri tabanı ağımıza erişim sağlar. Tedarikçiler halihazırda nakliye ve lojistik çözümleri ile de platforma erişimle birlikte blockchain teknolojisi kullanan güvenli sistemi kullanır. Kobi Exporter olarak dış ticaretin her adımında tedarikçilere desteğimiz devam ediyor.