Giriş Yap

Hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun

Şifremi Unuttum?

Sign Up

Güvenlik

Kobi Exporter’ı kullanmaya devam ettikçe, Güvenliğe ne kadar önem verdiğimizi hissedeceksiniz.

Güvenli bir alışverişe hazır mısınız?

Kobi Exporter olarak; alıcıların ve satıcıların güvenliğini sağlamak için günümüzün en ileri teknolojilerini kullanıyor, 7/24 destek ekibimizle güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.

Güvenli alışveriş ve güvenli ticaret, şirketimizin en önemli prensiplerinden biridir. Alıcı müşterilerin güvenliği sağlayacak altyapıyı sunmakla beraber, satıcıların da ticari kaygılarını düşünüp bu şekilde hareket etmekteyiz.

Güvenliğiniz En Büyük Endişemizdir

Güvenliğiniz En Büyük Endişemizdir

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Blockchain Teknolojisi

Kobi Exporter, tüm uluslararası ticaret işlemlerini daha basit, daha güvenli ve daha korunaklı hale getirmek için alıcıları ve satıcıları her koşulda korumayı ilke edinerek geliştirilmiştir.

Alıcıların ve satıcıların riskli gördüğü tüm süreçlerde uzman kadromuzla 7/24 hizmet vermekteyiz.

Alıcı Güvenliği

Kobi Exporter platformu blockchain teknolojisi ile alıcıların güvenliği her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Bunun en büyük örneği; Kobi Exporter web sitesi veya mobil uygulamalarını kullanırken hiçbir zaman ve hiçbir suretle sizden kredi kartı bilgileri istenmez. Biz sadece alıcı ve satıcıların birbirini daha yakından tanıması için bir altyapı sunmaktayız. Sizde ürün alım işlemlerinizde bulunduğunuz ülkedeki resmi süreçlere göre hareket ettiğiniz sürece yaşanabilecek problemleri birlikte en aza indirgemiş oluruz.

Bunun dışında şayet Kobi Exporter platformunda yer alan firmalardan biriyle güvenlik endişenizin olması durumunda size farklı çalışmalarla destek verebiliriz. Lütfen tüm talepleriniz için iletişim sayfasını kullanınız.

Satıcı Güvenliği

Kobi Exporter olarak ilk hedefimiz; ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha fazla alıcıya ulaştırmakla beraber, tekliflerinizle ilgilenen alıcılara yönelik güvenlik desteğimizi de sunmaktır.

Firmanız ile iletişim kuran tüm alıcıların temel bilgileri Kobi Exporter veri tabanında kayıtlı durumdadır. Şayet endişe ettiğiniz veya şüpheli olarak gördüğünüz kullanıcıları lütfen bizimle paylaşınız.