En Kapsamlı İhracat Platformu Kobi Exporter ile Uluslararası Satışa Başlayın

 

İhracata başlamaya hazır mısınız?

 

Kobi Exporter alışageldik satış yapma sisteminin dışına çıkarak ihracat – ithalat sektörüne yön veriyor. İşletmelerin uluslararası satışlarını dönüştüren platform Kobi Exporter, ihracat yapanların ve yapmak isteyen firmalar için doğru adres.

 

Kobi Exporter blockchain ve yapay zeka teknolojisi ile uluslararası satış işlemlerini yürütmek, küresel alıcıları bulmak ve ihracatınızı genişletip arttırmak için ihtiyaç duyduğunuz en kapsamlı ve en güvenli veri ve müşteri ağını size sağlar. İhracat yapmak isteyen ya da ihracat yapan üye firmalar Kobi Export platformu aracılığı ile, çevrimiçi yayınlanan uluslararası ürün alım ilanlarına teklif gönderir, uluslararası firmalarla iletişime geçer.

 

Güvenli ve doğrulanmış firmalar ihracatın zirvesindeki yerinizi Kobi Exporter’la alın.

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Beni arayın TR

Ücretsiz Üyelik

Kobi Exporter platformu ihracat yapmak isteyen kurumsal firmalar için ilk 15 gün ücretsiz üyelik fırsatı sunuyor. 15 gün ücretsiz üyelik fırsatı ile Kobi Exporter platformundaki müşteri ve veri ağı tabanına ulaşabilir, ürün alım ilanlarına teklif verebilirsiniz. Ücretsiz üyelik süreniz dolduktan sonra kurumsal firmalara yönelik abonelik paketlerimizden birini tercih ederek Kobi Exporter platformuna katılabilirsiniz.

Hedef Ülkelere Tanıtım

Kobi Exporter firma üyelik işlemlerinizin tamamlanmasının ardından müşteri temsilcinizle beraber belirleyeceğiniz 5 farklı hedef ülkeye firmanızı tanıtma imkânı bulabilirsiniz. 5 farklı hedef ülke çalışmak istediğiniz ülkeler olup firmanızın tanıtımları bu ülkelerde yoğun biçimde yapılır.

Kapsamlı Firma Profili

Kobi Exporter müşteri ve veri ağı platformu üyesi şirketler ve işletmeler ürünlerini ve hizmetlerini çalışmak istedikleri 5 ülkedeki alıcı ve potansiyel müşterilerine tanıtma fırsatını yakalar. Kobi Exporter platformunda bulunan firma tanıtım sayfanızda öne çıkarmak istediğiniz ürünlerin görsellerini sergileyin, hizmetlerinizi ekleyerek firmanızı en geniş kapsamlı müşteri veri ağı tabanına tanıtın.

Talep Oluşturma

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olarak size çeşitli alanlarda talep oluşturmanızı sağlar. İster kurumsal ister bireysel üyelik yöntemlerinden birini seçin; alım, satım, işbirliği, bayilik, distribütörlük gibi daha birçok alanda talep oluşturabilirsiniz. Kobi Exporter sayesinde talep oluşturduğunuz gibi taleplere cevap da verebilirsiniz.

Konşimento Veri Tabanı

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter size uluslararası ticaret konusunda destek olurken en geniş konşimento veri tabanı ile de hiper rekabette size avantaj sağlar. Canlı çevrimiçi yayınlanan mevcut veri tabanı her ay güncellenir. Mevcut konşimento veri tabanının yanı sıra geçmiş yıllara ait konşimento veri tabanı ile rakiplerinizi, tedarik ettikleri ürünleri, sattıkları alıcı ve ülkeleri de Kobi Exporter platformunda bulursunuz. Böylece rakiplerinizi tanır ve rekabette üstünlüğünüzü korursunuz.

7 Farklı Dil'de Tanıtım

Kobi Exporter platformu çoklu dil seçeneği ile üye firmaların profil, ürün ve hizmetlerini 7 farklı dilde yayınlar. Böylece Kobi Exporter üyesi firmalar kendilerini uluslararası firmalara daha kolay tanıtır.

Aramıza Katılın

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Diğer Özellikler

En kapsamlı özellikler en uygun fiyatlarla.

Ürün Yönetimi

Kobi Exporter ile firma profilinizdeki tanıtımı için ürün yönetimi çok kolay. Kobi Exporter ürün yönetim modülü, Firmanızda üretilen ürünleri, ürün fiyatlarını, ürün görsellerini, ürün özelliklerinin açıklamaları ve birçok bilgiyi oluşturabilirsiniz. Firma profil sayfanıza dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.

Firma profilinize 3 ve üstü ürün ekledikten sonra sistem otomatik olarak ürün mağazanızı oluşturur.

Mesajlaşma

Kobi Exporter platformundaki mesajlaşma özelliği üye firmalar için çok önemlidir. Müşterilerinizin firmanıza veya ürünlerinize göndermiş olduğu tüm talepleri mesaj kutunuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mesaj kutunuzda ayrıntılı aramalar yapabilir, gelen mesajlara anlık olarak cevap verebilirsiniz.

Video Galerisi

Kobi Exporter firma profili tanıtım sayfanızda video galerisi özelliği de yer alır. Bu sayede firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatan kısa videolar çekebilir, bu videoları Kobi Exporter platformu firma profili tanıtım sayfanıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca Kobi Exporter firma profil tanıtım sayfasında ürün ve hizmetlerinize ait Youtube video bağlantılarını hızlı ve kolay bir şekilde tanıtırsınız.

Sınırsız Alt Sektör

Kobi Exporter platformuna üye olurken sistem firmanın faaliyet konusu olan ana sektörü sizden talep eder.  İlk aşamada ana sektörü girerek firma kaydını gerçekleştirirken ana sektöre bağlı olarak çalışılan 1 ya da daha fazla alt sektörü seçebilir, sınırsız alt sektörü işaretleyerek seçebilirsiniz.

Hizmet Yönetimi

Kobi Exporter hizmet yönetim modülü özelliği sayesinde firma profil sayfanızda müşteri ağınıza verdiğiniz hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlar. Hizmetlerinizi oluşturan saat, ziyaret ücretini belirterek ya da ücretsiz hizmet tanımı oluşturup firma sayfanızda küresel müşteri ağına tanıtırsınız.

Öne Çıkan Gösterim

Kobi Exporter platformunun öne çıkan gösterim özelliği, platforma üye olan firmaların öne çıkarmak istediği ürün, hizmet ve firma profilinizi diğer firma ve ürünler arasında en üst sıralarda görünmesini sağlar. Öne çıkan gösterim özelliği kurumsal üyelik paketinize göre değişik alternatifleri mevcuttur.

Firma Broşürü

Kobi Exporter sayesinde firmanız için hazırladığınız broşür, katalog ve kitapçıkları firma profil tanıtım sayfanızda küresel potansiyel müşterilerinize tanıtırsınız.

Sertifikalar Ödüller

Kobi Exporter firma profil tanıtım sayfanıza, firmanızın aldığı sertifikalar varsa yetki belgeleri, ödülleri de kolaylıkla ekleyebilir, Kobi Exporter platformunun geniş olan küresel müşteri ağına tanıtabilir, güvenirlilik derecenizi arttırabilirsiniz.

Talep Yönetimi

Kobi Exporter platformunun talep yönetim özelliği firmalar açısından önemlidir. Bu özellik sayesinde firmalar farklı ülkelerde küresel yeni müşteri bulmak için taleplerini, stok fazlası ürünleri, alım taleplerini oluşturabilir, ihracattaki hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Doğrulanmış Profil

Kobi Exporter platformunda güvenilirlik son derece önemlidir. Doğrulanmış profil rozeti küresel müşterilerin firmanıza güven duymasını sağlarken bu rozet sayesinde satış yapma ihtimaliniz artar.

Doğrulanmış profil rozeti alabilmek için üyelik işleminiz tamamlamanızdan sonra Kobi Exporter editörleri firmanızla ilgili belge ve evrak talep edebilir.

Konuşulan Diller

Kobi Exporter çoklu dil özelliği sayesinde firma profili tanıtım sayfanızı birçok farklı dile çevirir. Firma profili tanıtım sayfanızı pek çok dilde yayına alan Kobi Exporter, firma profili tanıtım sayfasında firmanızda konuşulan dilleri sisteme eklemeye olanak tanır.

Küresel müşteri ağı için konuşulan diller önemli bir konudur.

GTIP Kodu

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter’da bulunan üye firma profil tanıtım sayfanıza GTİP kodlarını sisteme ekleyebilirsiniz. Böylelikle firma ve ürünlerinize talep göndermek isteyen müşteriler yetkin olduğunuz alanları öğrenir.

Haber Yönetimi

Kobi Exporter’ın üye firmalarına firma profil tanıtım sunduğu özelliklerden birisi de haber yönetimidir. Bu özellik sayesinde firmanız ve ürünleriniz hakkındaki son gelişmeleri, düzenlediğiniz kampanyaları, firmanızla ilgili yeni haberleri firma profilinizde tanıtabilirsiniz.

Resim Galerisi

Kobi Exporter platformu üye firmalarına sunduğu firma profil tanıtım sayfanıza firma görsellerini, kurumsal resimlerinizi, ekibinizin fotoğraflarını ekleyebilirsiniz. Firma ve ekip resimleriniz firmanıza olan güveni artıran özelliklerdendir.

Sevkiyat Yöntemleri

Kobi Exporter üye firmalarına sunduğu firma profil tanıtım sayfasına sevkiyat yöntemlerinizi eklemeniz, hedef müşterileriniz için açıklayıcı olacaktır. İhracat yaparken malların sevkiyatının nasıl yapılacağını bilmek potansiyel küresel müşterilerinizi rahatlatır.

Profil & Kapak Resmi

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olduğundan aynı sektörde faaliyet gösteren üye firmaları bulunur. Müşterilerin dikkatini çekmenin yanında sizi yakından tanıyıp marka bilinirliliği oluşturmanız gerekir. Bu nedenle firma profil tanıtım sayfanızda firma logosu ve kapak görselini eklemeniz sizi diğer firmalardan 1 adım öne çıkarır.

Kobi Exporter Nedir?

Kobi Exporter Nedir? Nasıl Çalışır?

Kobi Exporter B2B Pazaryeri

Kobi Exporter dijital B2B pazaryeri ve en kapsamlı ihracat platformudur

 

Kobi Exporter blockchain ve güçlü yapay zeka tabanlı teknolojiler kullanarak, dinamik ve canlı veri grafik ve görselleştirmeleri ile çevrimiçi olarak 36 sektör ve daha fazlasında ihracat – ithalat verilerini sağlayan bir veri tabanı ve dış ticaret istihbarat platformudur. Kobi Exporter, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) ve muadilleri için kapsamlı bir uluslararası ticaret merkezi olmayı hedefleyen dijital bir B2B pazar yeridir.

 

Kobi Exporter şeffaflık, etkin maliyet, güvenlik ve kullanım kolaylığına önem veren bir yapıya sahiptir. Kobi Exporter, üyesi olan firmalar, dünyanın her yerinde kimliği doğrulanmış şirketler ve uzmanlarla güvenli bir şekilde mal alım satımı gerçekleştirebilir, uluslararası şirketlerle bağlantı ve iletişim kurar. İhracat alanında yüksek hedefleri olan şirket ve işletmeler Kobi Exporter aracılığı ile ihracat konusunda hedeflerine kısa sürede ulaşabilir. Dijital olarak en kapsamlı ve geniş veri ve müşteri ağına sahip olan Kobi Exporter üye firmalara farklı abonelik önerileri ile müşteri veri ağına ulaşmalarını sağlar. Perakende ya da toptan yüksek hacimli ürün alım ilanları ile Kobi Exporter üye firmaları için ülkeler arası sınırları kaldırır.

Kobi Exporter Nasıl Çalışır?

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu ve müşteri veri ağı platformudur. Kobi Exporter her sektörde ithalat ve ihracat yapmak isteyen ya da yapan işletme ve şirketlerin dış ticaret alanında çalışmak istedikleri ülkelere ait en geniş veri tabanını sağlar. Kobi Exporter, Türkiye’deki firmaları yüksek hacimli yurt dışı alım talepleri ile ihracat yapmak isteyen Kobileri buluşturan bir ihracat veri tabanı platformudur.

 

Blockchain Altyapı ve Yapay Zeka Teknolojisi

 

Kobi Exporter web sitesi ve mobil uygulamaları kurumsal firmalara ve müşterilere yapay zeka destekli bir çalışma ortamı sunar. Böylece hem yeni iş birlikleri kurma hem de marka bilinirliğini oluşturma sürecinizde çok etkili bir çalışma ortamı sunar.

Blockhain altyapısı
Alıcılar İçin

Üyelik Sistemi

Kobi Exporter ihracata yeni başlayan veya ihracatta yeni açılımlar yapmak isteyen şirket ve işletmeler ilk 15 gün ücretsiz üyeliğin ardından kendileri için uygun olan üyelik paketlerinden birini seçerek en kapsamlı ihracat platformu olan Kobi Exporter platformuna üyeliğini kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından müşteri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek çalışmak istediğiniz 5 hedef ülkeyi belirlemenizi ve doğrulanmış firma rozeti hakkını elde edeceğiniz bazı belgeler talep edebilir. Bu işlemin ardından firma profil sayfanızı hazırlayıp platforma ekleyebilmeniz için gerekli bilgileri alırsınız.

 

Kobi Exporter platformundaki firma profil sayfasının kullanımı son derece kolaydır. Öne çıkarmak istediğiniz ürün ve hizmetlerinizin görsellerini, ürün açıklamalarını firma profil sayfasına yükleyerek küresel müşteri ağına tanıtabilir ve uluslararası firmalarla doğrudan temasa geçebilirsiniz. Üye firmalar mal alım ya da satım taleplerini oluşturur, Kobi Exporter platformunda yayınlanan canlı çevrimiçi ilanlara doğrudan mesaj yollayabilir ve iletişime geçer. İhracata atılmak ya da ihracatta yeni bir yol almak isteyen müşterilerin hedeflerine Kobi Exporter platformu sayesinde en kısa sürede ulaşmaları mümkün olur. Uygun fiyat garantisi ve doğrulanmış güvenilir dış ticaretin en kapsamlı ihracat platformu ihracatın her aşamasında üye firmalara uzman ekibi ile desteğini sürdürür.

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Beni arayın TR