Kobi Exporter ile E-ihracata Bugün Başlayın

Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi Dünya Genelinde Tanıtın!

Kobi Exporter platformunda, doğrudan ihracat yapmak isteyenlerin yanı sıra E-ihracat yapmak isteyen firmalar için de en kapsamlı çözüm noktasıdır. E-ihracata Kobi Exporter ile başlayın ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya tanıtarak kısa sürede satış yaparak e-ihracat alanında söz sahibi olun!

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Beni arayın TR

En Kapsamlı İhracat Platformunda

Ürün, Hizmet, Taleplerinizi Dünyanın Tüm Ülkelerine Tanıtmaya Başlayın

Çoklu Dil Desteği

Kobi Exporter platformu çoklu dil seçeneği ile üye firmaların profil, ürün ve hizmetlerini 7 farklı dilde yayınlar. Böylece Kobi Exporter üyesi firmalar kendilerini uluslararası firmalara daha kolay tanıtır.

Çoklu Para Birimi

E-ihracat sistemine ürün ve hizmetlerinizi eklerken dilediğiniz para birimini ekleyebilirsiniz. Böylece alıcı müşterilere dilediğiniz para birimi ile içeriklerinizi tanıtmış olursunuz.

Hedef Ülkelere Tanıtım

Kobi Exporter firma üyelik işlemlerinizin tamamlanmasının ardından müşteri temsilcinizle beraber belirleyeceğiniz 5 farklı hedef ülkeye firmanızı tanıtma imkânı bulabilirsiniz. 5 farklı hedef ülke çalışmak istediğiniz ülkeler olup firmanızın tanıtımları bu ülkelerde yoğun biçimde yapılır.

İhracat Talepleri

Kobi Exporter en kapsamlı ihracat platformu olarak size çeşitli alanlarda talep oluşturmanızı sağlar. E-ihracatta; alım, satım, işbirliği, bayilik, distribütörlük gibi daha birçok alanda talepler oluşturabilirsiniz. Kobi Exporter sayesinde talep oluşturduğunuz gibi taleplere cevap da verebilirsiniz.

Konşimento Veri Tabanı

E-ihracat aşamasında şayet yeterli bir bilgiye sahip değilseniz, Kobi Exporter tarafından sektörlere ve ülkelere göre güncel verilerle hazırlanan ihracat verilerine anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Global SEO Çalışması

Kobi Exporter blockchain teknolojisi sayesinde; firma tanıtımınızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi diğer ülkelerde bulunan kullanıcılar için en uygun şekilde arama motoru optimizasyonu sağlanarak uluslararası SEO çalışmaları yapılmaktadır.

Kobi Exporter İş Birlikleri

E-ihracatta başarılı olabilmeniz için işinizi şansa bırakmıyoruz. Yurt dışı temsilciliklerimizden aldığımız veriler sayesinde firmanızı ve ürünlerinizi alıcılara tanıtmak için kendi iş birliklerimizi de devreye sokuyoruz.

Yurtdışı Pazaryeri Entegrasyonları

Sistemimizde kayıtlı olan firmaların satışa sunmuş olduğu ürünleri, yurtdışında bulunan pazaryeri sistemleri ile entegre ederek daha fazla talep almalarını sağlıyoruz. (bu özellik çok yakında kullanıma sunulacaktır)

Kurumsal Üyelik Paketleri

Belirtilen fiyatlar 01.01.2023 tarihine kadar geçerlidir

Tüm fiyatlara vergiler dahildir.

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Beni arayın TR

E-ihracat Nasıl Yapılır?

E-ihracat ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

E-ihracat nedir?

E-ihracat B2C modeli ile yapılan ihracat şekli olup, mikro ihracat da denilir. Tıpkı B2B klasik ihracat modelinde olduğu gibi bir ülkeden başka bir ülkeye mal ve hizmet satışıdır.

E-İhracat Faturası Nasıl Kesilir?

E- ihracat faturası kesmek için özel bir entegrasyon programı ya da Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanan uygulamalar kullanılır. Şirket muhasebecinizden bu konu hakkından daha detaylı bilgi almanızı öneririz.

ETGB Beyannamesi Nedir?

ETGB, hava ve karayolu üzerinden posta ya da hızlı kargo aracılığı ile gelen / giden gönderilerinin gümrük işlemlerinde kullanılır ve bu sürece ait tüm işlemlerin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan bir uygulamadır. ETGB beyannamesi kargo şirketleri tarafından düzenlenir.

E-ihracat Ödeme Alma Şekilleri Nelerdir?

E-ihracat ödeme şekilleri: havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme, dijital cüzdan gibi vb. ödeme yöntemleri kullanılabilir.

E-İhracat Ödeme yöntemlerini Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

E-ihracat ödeme yöntemi seçerken; hedef ülkenizin para birimi, kullandığınız ödeme yönteminin ara yüzünde o ülkeye yönelik dil desteğinin olup olmaması, kolay ve hızlı ödeme yapması, uluslararası ödeme güvenliği şartları, satış yaptığınız ülkedeki yasal düzenlemeler dikkate alınmalıdır.