Giriş Yap

Hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun

Şifremi Unuttum?

Sign Up

Talep Nasıl Oluşturulur?

Kobi Exporter platformunda yer alan ihracat ithalat talep sistemini kullanabilmek için öncelikle bireysel veya kurumsal üye olmalısınız. Eğer kayıtlı bir üyemiz değilseniz giriş sayfası üzerinden yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Talep sistemini kullanabilmek için üye girişinizi yaptıktan sonra karşınıza gelen üye profil sayfasında yer alan Talepleri Yönet sekmesi ile işleminize devam edebilirsiniz.

Bu alanda yeni talepler oluşturabilir, var olan taleplerinizi güncelleyebilirsiniz.

Oluşturacağınız tüm talepler; bulunduğu kategori, sektör, ülke, şehir vb. bilgilerine göre en hızlı şekilde diğer kullanıcılarımızın rahatlıkla görüp sizinle iletişim kurabileceği şekilde tanıtılmaktadır.

Oluşturmuş olduğunuz taleplere ilgi duyan diğer kullanıcılarımız talep sayfanızda yer alan iletişim formu aracılığı ile sizinle anlık olarak iletişim kurabilmektedirler.

Yeni talep oluştururken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz:

  • Oluşturacağınız tüm talepler dünya genelinde bulunan tüm herkese açık bir şekilde paylaşılmaktadır
  • Alacağınız tüm geri dönüşler Kobi Exporter sisteminde kayıtlı olan kullanıcılardır
  • Kobi Exporter, sistemde kayıtlı olan hiçbir kullanıcıya referans olmaz
  • Alacağınız geri bildirim sonrasında iletişiminiz sizin aracılığınız ile devam edecektir.
  • Oluşturmuş olduğunuz taleplerin artık bir geçerliliği yoksa lütfen üye girişi yaptıktan sonra talepleri yönet sayfasını ziyaret ederek silmenizi önemle rica ederiz.
  • Talep detayları ve iş gereksinimleri alanına; reklam amaçlı içerik oluşturmak, telefon bilgisi – web sitesi – e-posta gibi vb. bilgilerin eklenmesi yasaktır. Tespit edilmesi halinde hiçbir şekilde talepleriniz yayına alınmaz.