Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kobi Exporter olarak, İnternet sektörünün en ileri teknolojilerini kullanıyor, en iyi araştırmalarını yapıyor ve bu alanda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları ziyaretçilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Bizlere sıklıkla yöneltilen soruların cevaplarını Destek sayfalarımızda bulabilirsiniz. Tüm talep ve sorularınızı alt kısımda bulunan iletişim formundan bize iletebilirsiniz.

Bilgilendirme

Firma bilgi güncelleme ve talep düzenleme işlemleriniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Alt kısımda bulunan iletişim bilgileri; incelemiş olduğunuz firmaya veya talep oluşturan kullanıcıya ait değildir. İlgilenmekte olduğunuz firma veya talep sahibi ile iletişim kurabilmek için lütfen üye girişi yaparak ilgili tanıtım sayfalarında bulunan iletişim formlarını kullanınız.

Önemli

Kobi Exporter internet sitesi ve mobil uygulamalarında yayınlanan ve üyeler tarafından eklenmiş olan tüm ilan, içerik ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz, hatasız veya yanlış olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler sayfayı oluşturan kullanıcıya/firmaya aittir. Bu içerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık, yanıltıcılık, dolandırıcılık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmalarından Kobi Exporter hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilgili kişi/firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kobi Exporter İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Merkez Ofis: Maltepe / İstanbul

WhatsApp Hızlı İletişim

+90 850 532 37 42
[email protected]
Pzt – Cts 9.00 – 18.00

İletişim Formu TR