Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Şifremi Unuttum

Sign Up

B2B

B2B Alım Satım Talepleri Oluşturun

Kobi Exporter, tüm kullanıcılar için aracılık sürecini basit ve kolay hale getirir! İhracat ithalat taleplerinizi ücretsiz olarak oluşturmaya başlayın.

Kayıtlı Üye Olun

Kobi Exporter aracılık hizmetinin tüm avantajlarından yararlanmak için platformumuzun aktif bir kullanıcısı olmalısınız.

Talep Oluşturun

Satıcılar ve üreticiler ürünlerini sergileyecek; Alıcılar ürün istekleri gönderecek

Alıcılar Satıcılar Bulun

Kobi Exporter platformunun yurtiçi ve yurt dışında bulunan kullanıcıları taleplerinizi inceleyip anlık olarak sizinle iletişim kurabilirler.

İletişim Kurun

Oluşturmuş olduğunuz taleplere yanıt veren kullanıcılar ile Kobi Exporter platformu üzerinden görüşmelerinizi devam ettirebilirsiniz.

B2B Platformunun Avantajları​

Yurt dışında bağlantı kurma, ürünlerinizi yurt dışı alıcılarına tanıtmak gibi işleri sizin için Kobi Exporter yapsın. Siz sadece ihracattaki başarınıza odaklanın.

Pazar Payınızı Arttırın

En kapsamlı ihracat platformu Kobi Exporter’a üye olun, yurt dışı ve yurt içindeki pazar payınızı arttırın. Potansiyel müşterilerinize ulaşın, firmanızı ve ürünlerinizi tanıtın.

Zamandan Tasarruf Edin

Yurt dışından yeni müşteriler bulmak için zamanınızı boşa kaybetmeyin. Ayrıca gereksiz harcamaların da önüne geçin.

Sektörel İş Ortaklıkları Kurun

Kobi Exporter’a üye olan firmalar, en kapsamlı ihracat veri tabanı ile sadece hedefledikleri müşterilerine ulaşır, yurt dışı satışlarını arttırmaya odaklanır.

Marka Bilinirliliği Oluşturun

Bulunduğunuz sektörde rakiplerinizden farklı olmak adına yeni müşterilere firmanızı en etkin bir şekilde tanıtmanıza ev sahipliği yapıyoruz.

Küresel Pazarınızı Genişletin

Kobi Exporter‘a üye olan firmalar küresel pazarını ihracat veri tabanı ile genişleterek küresel varlıklarını arttırırlar. Böylelikle üye firmalar geniş olan müşteri ağına yeni müşterileri de ekleyerek küresel pazarda küresel varlığını büyütürler.

Yeni B2B Talepleri​

Kobi Exporter platformunu etkin bir şekilde faydalanan bireysel ve kurumsal kullanıcılar; alım, satım, ihracat, ithalat, iş birliği gibi vb. birçok alanda yeni taleplerini oluştururlar.

İhracat Talepleri

Küresel Satışa Odaklanın

Sloganımız: “Küresel Satışa Odaklanın” misyonumuzun ve dünya çapındaki KOBİ’leri desteklemeye olan bağlılığımızın önemli bir parçasıdır.

Türkiye pazarında ürün satışlarınızı artırırken ürünleriniz ve hizmetlerinizle küresel satışa odaklanın. E-ihracat, B2B, İhracat Verileri gibi büyük ticaret kaynak altyapılarına ulaşabilmek için sizde ağımızın bir parçası olun.

İhracata başlamaya hazır mısınız!

Dış ticaret uzmanı ekibimiz; üye firmalarımıza, kayıt, hesaba ürün ekleme ve yeni alım-satım talebi oluşturma konusunda size destek olmaya hazır. Kobi Exporter’a üye firmalar destek hizmetimizden 7/24 ücretsiz faydalanırlar.